Slide background
Zawsze tam
gdzie ty
Slide background
Koniczynka
sieć nowej generacji
Slide background
Świeżość
na wyciągnięcie ręki
GAZETKA REKLAMOWA
zobacz
Współpraca
REKLAMA TV
zobacz

Nowe oblicze Twojego sklepu

W ramach pakietu świadczeń dla uczestników sieci Koniczynka znajduje się wizualizacja i ologowanie Państwa placówek.

Profesjonalnie zaaranżowana wizualizacja sklepu jest kluczowym elementem jego oceny przez konsumentów i wpływa na podjęcie decyzji o wejściu do sklepu. Jest to tzw. pierwsze wrażenie którego nie da się powtórzyć.

Ologowanie szyldem Koniczynka zapewnia Państwu identyfikację oraz zwiększa zaufanie klientów, poprzez przynależność do silnej ogólnopolskiej struktury. Samopoczucie naszych klientów jest dla nas jednym z podstawowych celów, a ponadto w takim sklepie klient pozostaje zdecydowanie dłużej i dokonuje większych zakupów.

Sieć franczyzowa nowej generacji

Proponujemy Państwu uczestnictwo na zasadach partnerskich w pierwszej w Polsce Franczyzowej Sieci Nowej Generacji.

Sieć sklepów Koniczynka działa na bazie spółek regionalnych, tworzonych wspólnie ze sklepami z danego regionu, gdzie udziałowcami są właściciele sklepów. Koniczynka to kupiecka sieć sklepów, w której każdy udziałowiec ma realne możliwości wpływu na kształt i sposób rozwoju sieci. Jej nowatorstwo przejawia się również tym, że całość finansów wypracowanych przez sklepy z danego regionu pozostaje w spółkach regionalnych i jest przeznaczona na rozwój sklepów z danego regionu.

W dobie rosnącej konkurencji i kryzysu potrzebujecie Państwo silnego i wiarygodnego partnera. Postawcie na Siebie i zostańcie udziałowcem Pierwszej Ogólnopolskiej Kupieckiej Sieci Sklepów.

Wsparcie fachowców

Każdy uczestnik sieci ma zapewnione wsparcie fachowców, których wiedza i działania wpłyną pozytywnie na wynik finansowy każdej zrzeszonej placówki handlowej.

Zatrudniliśmy:

Profity z konsolidacji

Dla Państwa przystąpienie do sieci Koniczynka oznacza możliwość skorzystania z efektu skali, to jest korzyści związanych ze wzrostem skali obrotów poprzez fakt, iż stajecie się Państwo częścią większej całości.

Każdy udziałowiec zyskuje korzystniejsze warunki zakupowe oraz całą gamę instrumentów marketingowych. Zgodnie z hasłem Duży może więcej. Unikalność naszej formuły polega na tym, iż beneficjentami korzyści wynikających z efektu skali są udziałowcy sieci czyli właściciele sklepów.

Inwestycje dla każdego

Koniczynka to sieć nowej generacji, której współwłaścicielami są kupcy.

Koniczynka powstała w wyniku zapotrzebowania rynkowego na nową formułę konsolidacji polskiego rynku detalicznego. Istniejące aktualnie organizacje traktują sklepy, jak narzędzie do realizacji własnych celów i nie identyfikują się z celami pojedynczych placówek. Całkowicie nie dbają o lokalne środowiska i regionalne potrzeby. Koniczynka to sieć, która idzie z duchem czasu i jest kilka kroków przed konkurencją. Wejście do sieci nie wiąże się absolutnie z żadnym ryzykiem, natomiast daje ogromną szansę na rozwój swojego biznesu i skuteczną konkurencję na rynku.

Od rozpoczęcia działalności nasza sieć rozwija się bardzo dynamicznie. Tak entuzjastyczne podejście polskich kupców do Koniczynki najlepiej udowadnia nasze podstawowe założenie - Kupcy chcą być współwłaścicielami swojej sieci i mieć bezpośredni wpływ na jej rozwój.

Każdy może przystąpić

Udziałowcem sieci Koniczynka może zostać osoba fizyczna lub spółka prowadząca działalność gospodarczą w zakresie handlu tradycyjnego.

Na chwilę obecną uruchomiono spółki regionalne w Pile, Toruniu, Kaliszu, Gorlicach, Poznaniu i Lesznie. W latach 2009/2010 otwarte zostaną kolejne spółki regionalne w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie i Wrocławiu.

Liczba zrzeszonych sklepów pod wspólnym logo Koniczynka na dzień dzisiejszy to 100 placówek detalicznych. W bieżącym roku liczba ta wzrośnie do 300 placówek detalicznych na terenie całego kraju.